Home Magazina Premierë: Xhensila dhe Ardian Bujupi publikojnë “Cika Cika”

Premierë: Xhensila dhe Ardian Bujupi publikojnë “Cika Cika”

601
0
SHARE

Xhensila shtatzënë në klipin e ri, ja çfarë thotë ajo për këtë Pas shumë paralajmërimeve Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të titulluar “Cika Cika”. Kënga vjen me tekst të Endrit Mumajesit dhe Adrian Bujupit, kurse është edhe e vizuealizuar me videoklip punuar nga Pro Video.

E veçanta e këtij kilipi është se Xhensila është shtatzënë , por edhe në këtë gjendje ajo dukciet në formë dhe tërheqëse. Lidhur me këtë Xhensila ku ka deklaruar se nuk ishte edhe aq e lehtë për tu punuar.

“Të dashur miq, ju prezantoj te gjitheve me projektin tim me te ri, ishte sa e veshtire edhe e bukur per shkak se isha pak shtatzane ne muajin e 7-te . Falenderoj @ArdianBujupi per ftesen nje nga artistet me te preferuar shqiptar, eshte nje nga projektet qe kam punuar me deshire maksimale. Uroj qe t’ju shoqeroj gjat diteve te nxehta te Veres. Enjoy”, ka shkruar Xhensila në Instagram.

Edhe Ardiani përmes një postimi ka falënderuar Xhensilën për bashkëpunimin.

“Kenga eshte online ne Youtube Flm @xhensilamyrtezaj per ket projekt dhe shume flm bashkpuntorve”, ka shkruar Ardian Bujupi në Instagram. /RadioRINIA/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here