Home Fashion Rita Ora frymëzohet nga Michael Jackson dhe Madonna

Rita Ora frymëzohet nga Michael Jackson dhe Madonna

771
0
SHARE

Rita Ora është ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtare.

Ajo po vazhdon me sukses të mbajë koncerte dhe do të sjell këngë të reja muzikore.

Bukuroshja jonë së fundi është paraqitur në një koncert të Swanseas së Uellsit, ku ka shkëlqyer me performancën.

” Çfarë dini për çorapët e bardha të Michael Jacksonit dhe mbretëreshës sime Madonna n për të mbajtur energjinë time në maksimum për numrin shfaqjen time të dytë”, ka shkruar ndër të tjerash Ora.

Në fotografi shihet se është pritur nga një numër i madh i fansave, e ky nga turneu i gjatë që po realizon ajo nëpër Evropë.

Këngëtarja 27-vjeçare ka njoftuar se koncerti i radhës do të jetë në kryeqytetin danez të Kopenhagës.

Ndryshe, Rita do të jetë e pranishme më 3 Qershor në shtetin shqiptar, ku do të performojë në Tiranë. /RadioRINIA/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here