Home LAJME SC Gjilani triumfon në miqësore ndaj Vllaznisë së Pozheranit

SC Gjilani triumfon në miqësore ndaj Vllaznisë së Pozheranit

290
0
SHARE

SC Gjilani ka zhvilluar miqësore dje në Stadiumin e Qytetit në Gjilan. ‘Kuqebardhët’ triumfuan me rezultat 3 me 1 në miqësoren kundër Vllaznisë së Pozhoranit, e cila garon në Ligën e Parë.

Golat për skuadrën e Gjilanit i realizuan, Fiton Hajdari, Salih Kosumi dhe Keita Razak.

Vlen të theksohet se në takimin e sotëm për Gjilanin u paraqitën, futbollistët të cilët kishin më pak minutazh gjatë këtij edicioni në Ipko Superligë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here