Home LAJME Serben e shkel treni në Mitrovicë

Serben e shkel treni në Mitrovicë

591
0
SHARE

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një femër është goditur nga treni derisa ecte në binarët e hekurudhës Mitrovicë-Leposavic.

“Raportohet se treni që qarkullon në relacionin Mitrovicë-Leposaviç, ka goditur viktimën femër K/serbe, e cila po lëvizte mbi binar të hekurudhës. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është në tretman mjekësor  në qendrën spitalore Mitrovicë”, thuhet në raport.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here