Home Sports Sezoni që lamë pas, ishte i Dritës.( VIDEO )

Sezoni që lamë pas, ishte i Dritës.( VIDEO )

656
0
SHARE

Sezoni 2017/2018, u vlerësua si më interesanti në elitën e futbollit të Kosovës që nga mëvetësimi. Xhiroja e fundit përcaktoi titullin si dhe skuadrën e fundit të barazhit, por në përgjithësi, distanca mes skuadrave në pikë, ishte shumë e vogël. Sezoni që lamë pas, ishte i Dritës, që festoi titullin e parë të kampionit pas 15 vjetëve dhe të dytin në histori të klubit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here