Home LAJME Shembet vila 3-katëshe në Durrës, nuk dihet për fatin e familjes shtatë...

Shembet vila 3-katëshe në Durrës, nuk dihet për fatin e familjes shtatë anëtarshe

271
0
SHARE

Ankth e tensione për një familje në lagjen nr.18 në Durrës. 7 anëtarë të një familje në këtë lagje, që banonin në një vilë 3 katëshe deri më tani rezultojnë të zhdukur, ndërkohë që vetëm anëtari i 8 ka mundur të dalë nga rrënojat.

Nga informacionet që përcjellë gazetarja Klodiana Lala bëhet e ditur se banesa është shkatërruar thuajse totalisht dhe kjo e bën të pamundur ndërhyrjen e forcave të emergjencave.

Deri tani është konfirmuar zyrtarisht se numri i viktimave është shtatë, ndërsa raportohet për qindra persona të lënduar. /BallkanWeb/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here