Home LAJME Shënohet Dita e Avokatisë

Shënohet Dita e Avokatisë

407
0
SHARE

Oda e Avokatëve të Kosovës sot në Prishtinë shënon Ditën e Avokatisë.

Në ceremoni do të marrin pjesë përfaqësues të institucioneve vendore dhe ndërkombëtare, përfshirë këtu edhe krerët më të lartë të institucioneve.

Po ashtu, do të mbahet konferencë me temë “Liria e shprehjes dhe tejkalimi i saj”./RadioRINIA/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here