Home LAJME Sot shqyrtohet Projektligji për Buxhetin e vitit 2019

Sot shqyrtohet Projektligji për Buxhetin e vitit 2019

398
0
SHARE
Komisioni për Buxhet dhe Financa, sot prit të shqyrtojë Projektligjin për Buxhetin e vitit 2019.

Komisioni për Buxhet dhe Financa sot mban mbledhje ku pritet të shqyrtohet Projektligji për ndarjet buxhetore për buxhetin e Kosovës për vitin 2019.

Komisioni pritet të mblidhet në orën 10:00.

Po ashtu, në këtë mbledhje ky komision do të shqyrtojë edhe Projektligjin për Mbrojtjen e të Dhënave Personale.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here