Home LAJME Tentim vrasje në qytetin e Gjilanit

Tentim vrasje në qytetin e Gjilanit

3549
0
SHARE

Policia ka njoftuar se dje i dyshuari mashkull e ka plagoaur një femër dhe më pas vetën.Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe më pas është dërguar është dërguar në QKUK.

Personi i cili është plagosur ka pranuar tretman mjekësor dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje njoftoj policia e Kosovës.

Motivet e kësaj plagosjeje janë ende të panjohura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here