Home LAJME “Terminatori” rrahë shtatë burra në një klub nate

“Terminatori” rrahë shtatë burra në një klub nate

799
0
SHARE

Një video nga kamera e një klubi nate në Rusi ka dalë në internet, në të cilën shfaqet një burrë duke i rrahur shtatë të tjerë.

Incidenti ndodhi në orët e hershme të së dielës së kaluar, në një klub nate në Moskë.

Pasi përfundoi ndeja, tre burra nokautohen menjëherë në dyshemenë e klubit, transmeton Radio RINIA.

Dy prej burrave që shihen në video u trajtuan në spital. Një 23 vjeçar thuhet se ka thyer kafkën, përderisa një 20 vjeçar mori lëndime në fytyrë dhe kokë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here