Home LAJME Thaçi takohet me vajzat që do ta përfaqësojnë Kosovën në garën e...

Thaçi takohet me vajzat që do ta përfaqësojnë Kosovën në garën e robotikës në Duba

277
0
SHARE

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është takuar sot me grupin e studenteve të cilat do ta përfaqësojnë Kosovën në Dubai në garën ndërkombëtare të robotikës në mesin e 170 shteteve.

“Sot e takova grupin e studenteve inovatore që do ta përfaqësojnë Kosovën në Dubai në garën ndërkombëtare të  robotikës në mesin e 170 shteteve. Kosova ka të rinj dhe të reja me talent në të gjitha fushat e shkencës, në sport dhe muzikë. Iu dëshiroj sukses Albanës, Eltës dhe Elitës”, ka shkruar Thaçi në llogarinë e vet në “Facebook”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here