Home LAJME Tri Projektligjet për FSK-në shqyrtohen në Komisionin për Punë të Brendshme

Tri Projektligjet për FSK-në shqyrtohen në Komisionin për Punë të Brendshme

485
0
SHARE

Komisioni për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës së Sigurisë së Kosovës të mërkurën do të mbajë mbledhje.

Në rend dite do të jenë edhe Projektligji për Ministrinë e Mbrojtjes dhe për Forcën e Sigurisë së Kosovës, ndërsa mbledhja do të mbahet në ora 10:00./RadioRINIA/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here