Home LAJME Valentina Bunjaku fiton mandatin e dytë si deputete, falënderon votuesit dhe aktivistët...

Valentina Bunjaku fiton mandatin e dytë si deputete, falënderon votuesit dhe aktivistët e LDK-së

372
0
SHARE

Gjilan – Me votën tuaj kam arritur të fitojë mandatin e dyët si deputete e LDK-së në Kuvendin e Republikës. Besimi juaj më obligon që unë të jem gjithmonë dera juaj e përkrahjes dhe adresa e saktë e përfaqësimit. Ju jam mirënjohëse pafundësisht nga zemra të gjithëve për besimin tuaj ka shkruar Valentina Bunjaku Rexhepi.

Postimi i plotë

Të dashur qytetarë Gjilanas dhe të Kosovës
Struktura dhe aktivistë të LDK – së
Me votën tuaj kam arritur të fitojë mandatin e dytë si deputete e LDK-së në Kuvendin e Republikës.
Besimi juaj më obligon që unë të jem gjithmonë dera juaj e përkrahjes dhe adresa e saktë e përfaqësimit.
Ju jam mirënjohëse pafundësisht nga zemra të gjithëve për besimin tuaj.
Puna dhe përkushtimi na arsyeton para familjes, shtetit dhe zotit andaj gjithmonë do të mbështetem në këtë parim.
Ballëhapur e faqebardhë
Na priftë e mbara
TINA

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here