Home Magazina Vildane Zeneli e penduar për operacionet plastike: I bëra për qejf, por...

Vildane Zeneli e penduar për operacionet plastike: I bëra për qejf, por pa lidhje shumë dhe tani dua t’i heq

849
0
SHARE

Modelja e njohur, Vildane Zeneli, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Ndrrimi i Natës”, në Klan Kosova.

Mes shumë të rejave nga karriera dhe jeta private, Zeneli ka rrëfyer edhe për ndërhyrjet estetike që ka bërë në trupin e saj.

Ajo ka thënë se dikur i kishte bërë me qejf, por që tani është penduar për një gjë të tillë.

“I bëra prej qejfit, por pa lidhje shumë, i kam rënë pishman dhe tani dua t’i heq”, ka thënë Vildane Zeneli.

E njëjta është ballafaquar me kritika nga fansat për paraqitjen e saj në këtë emision.

Mesa duket, modelja e njohur dëshiron që t’i rikthehet natyralitetit për të rifituar bukurinë e dikurshme. /RadioRinia/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here