Home LAJME Vjosa Osmani pritet në takim nga Palmeri

Vjosa Osmani pritet në takim nga Palmeri

238
0
SHARE

Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Vjosa Osmani, është pritur dje në takim nga zëvendësndihmëssekretari i shtetit, Mathew Palmer, i cili është po ashtu përfaqësues special për Ballkanin Perëndimor.

Ajo ka treguar se me Palmerin kanë diskutuar për raportet e Republikës së Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe punët e rëndësishme që i presin.

“Sot në Departamentin e Shtetit u prita nga Zv.Ndihmës Sekretari i Shtetit, Mathew Palmer, i cili është po ashtu Përfaqësues Special për Ballkanin Perëndimor. Diskutuam për raportet e Republikës së Kosovës me Shtetet e Bashkuara dhe punët e rëndësishme që na presin përpara”, ka shkruar Osmani në llogarinë e vet në “Facebook”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here