Home LAJME Vranësira dhe pak shi sot, nesër më kthjellët

Vranësira dhe pak shi sot, nesër më kthjellët

246
0
SHARE

Vorbulla ciklonike nga Mesdheu po zhvendoset mbi Itali, e ditën e sotme do të depërtojë në veri të rajonit. Ky ciklon gjatë ditës së sotme mbi rajon solli vranësira, erëra të forta dhe të reshura shiu. Reshjet e shiut që kanë filluar pritet të vazhdojnë edhe gjatë natës, e vende-vende edhe nesër gjatë mëngjesit.

Në ditët në vijim do të vazhdojë të mbajë mot i ngrohtë, kryesisht me vranësira dhe intervale me diell. Gjatë fundjavës mbetet mot i ngrohtë dhe me vranësira të ndryshueshme. /RadioRinia/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here