Home LAJME Xhaka, kapiten i Arsenalit

Xhaka, kapiten i Arsenalit

369
0
SHARE

Trajneri Unai Emery ka lënë të nënkuptohet se Granit Xhaka do të jetë kapiten i ri i Arsenalit.

“Për momentin kemi tre kapitenë: Xhaka, Nacho dhe Ozil. Unë do të zgjedh edhe dy të tjerë”, ka thënë trajneri spanjoll, që në bazë të renditjes së cilësuar nga ai, i takon mesfushorit zviceran shiriti i kapitenit. /RadioRinia/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here