Home Magazina Yllka Kuqi, atraktive dhe elegante në imazhet e reja

Yllka Kuqi, atraktive dhe elegante në imazhet e reja

372
0
SHARE

Këngëtarja e mirënjohur nga Gjakova, Yllka Kuqi, është një ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale dhe më gjerë.

E njëjta në Instagram numëron 120 mijë ndjekës, me të cilët ndan imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi atraktive dhe mjaft të veçanta, ndërsa merr vëmendje me dukjen glamuroze.

Në fustanin elegant ngjyrë gri e me dekolte të hapur, artistja Kuqi duket në top formë dhe mjaft tërheqëse.

Në ndërkohë, të shumta ishin pëlqimet dhe komentet nga fansat e saj të shumtë.

Sa i përket projekteve muzikore, “Po sillna” mban titullin kënga e fundit e saj, e lansuar në muajin korrik, që u mirëprit nga publiku.

Përkundër karrierës së gjatë dhe të bujshme, Yllka vazhdon të jetë një nga emrat më të pëlqyer e më të kërkuar në treg.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here