Home Teknologji Zbulohen detaje të tabletit të ri Samsung, me Snapdragon 710 SoC

Zbulohen detaje të tabletit të ri Samsung, me Snapdragon 710 SoC

539
0
SHARE

Samsung më parë këtë muaj paraqiti markën tregtare të një tableti të ardhshëm të quajtur Samsung Galaxy Tab Active Pro. Asgjë tjetër nuk dihet për pajisjen, por një tablet i panjohur Samsung u shfaq në Geekbench. 

Ndërsa mund të jetë Tab Active Pro i ardhshëm, mund të jetë edhe një tjetër propozim i serisë Galaxy Tab A-series, por që ende nuk është publikuar.

Numri i modelit është SM-T545 dhe ky tablet i veçantë është mundësuar nga procesori Qualcomm Snapdragon 710, çiftëzuar me 4GB RAM.

SamMobile raporton bazuar në informacionin nga burimet, që hapërsia e ruajtjes në këtë tablet të veçantë do të jetë 64GB.

Pajisja pritet të vijë me Android 9 Pie dhe ndoshta Samsung OneUI sipër, kurdo që bëhet zyrtar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here