Home LAJME Zhduken dy vajza të mitura në Viti

Zhduken dy vajza të mitura në Viti

392
0
SHARE
Policia e Kosovës, ka njoftuar se janë zhdukur dy vajza të mitura në Viti.

Në raportin 24-orësh të publikuar nga Policia e Kosovës thuhet se, ankuesi mashkull k/shqiptar ka njoftuar në polici se dy vajzat e tij të mitura kanë dalë nga shtëpia dhe nuk janë kthyer më.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 22:00.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here