Home LAJME Zhduket një femër në Gjakovë

Zhduket një femër në Gjakovë

303
0
SHARE

Policia e Kosovës ka raportuar se një vajzë është zhdukur në Gjakovë.

E njëjta është larguar nga shtëpia më datë 26 tetor 2019.

“Ankuesja femër K-Egjiptiane ka informuar se mbesa e saj viktima femër K-Egjiptiane është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here