Home LAJME Zhduket një vajzë në Prishtinë

Zhduket një vajzë në Prishtinë

276
0
SHARE

Policia e Kosovës ka njoftuar se është zhdukur një vajzë në Prishtinë.

Në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës thuhet se rastin e ka raportuar në polici babai i vajzës.

“Një mashkull K/Shqiptar ka raportuar se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj”, thuhet në njoftim.

Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur dje rreth orës 12:00./RadioRinia/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here