Home LAJME A e dini çfarë ndodh nëse kërkoni “idiot” në Google?

A e dini çfarë ndodh nëse kërkoni “idiot” në Google?

687
0
SHARE

Donald Trump mund të mendojë se është “shumë gjeni”, por duket se Google nuk pajtohet me këtë.

Nëse kërkoni “idiot” në Google, do t’ju shfaqen disa fotografi të vetë presidentit amerikan.

Lideri i Botës së Lirë duket se është edhe Komandanti Suprem i Idiotëve, transmeton Radio RINIA.

Albert Einstein del i dyti, që ju bën të dyshoni se kjo është lista definitive e idiotëve.

Por fizikani i famshëm shfaqet për arsye të një artikulli, i cili është i titulluar “Dallimi mes një gjeniu dhe idioti”, përderisa Trump është i lidhur me artikullin “22 fotografitë e miliarderit Donald Trump që duket si idiot”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here