Home LAJME Aksidenti në rrugën Prishtinë-Ferizaj, reagon i riu që fillimisht u deklarua i...

Aksidenti në rrugën Prishtinë-Ferizaj, reagon i riu që fillimisht u deklarua i vdekur nga Policia

471
0
SHARE

Gjatë orëve të para të ditës së sotme, 25 vjeçari Sefa Kaya, menaxher i një këngëtar në Kosovë, ndërroi jetë në aksin Prishtinë-Ferizaj për shkak të një tragjike aksidenti.

Fillimisht policia njoftoi se viktima quhej AJ duke ofruar publikut të dhënat e një shqiptari nga Maqedonia, por më pas ka rregulluar informacion duke thënë se bëhet fjalë për një tjetër shtetas.

Sipas policisë, ndëshkimi ndodhi për shkak se dokumentet e AJ ndodheshin në makinën e aksidentuar.

Ndërkohë ka reaguar edhe Admir Jakupi, i përmendur nga Policia e Kosovës duke thënë se ishte mirë dhe nuk kishte pësuar asgjë, shkruan albeu.

“Shoqëri e nderuar, fatmirësisht unë jam mirë me veturën time tjetër që është në aksident”, ka shkruar Jakupi në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here