Home Magazina Anjeza Branka me poza provokuese në rrjetet sociale

Anjeza Branka me poza provokuese në rrjetet sociale

1746
0
SHARE

Anjeza Branka ka sjell pothuajse para një viti këngën më të fundit në tregun muzikor.

Biondina po arrin të jetë në qendër të vëmendjes së rubrikave rozë të mediave shqiptare.

Ajo po vazhdon të sjell fotografi dhe video të ndryshme në llogaritë personale të rrjeteve sociale.

Bukuroshja shihet tejet seksi duke shfaqur linjat trupore në Instagram, ku shihet e veshur me fustan të kuq dhe flokë të verdhë.

Anjeza Branka me imazhe provokuese në Amerikë (Foto)Anjeza Branka me imazhe provokuese në Amerikë (Foto)

Këngëtarja ka treguar se ngjyrat që i preferon më së shumti janë këto dy të fundit dhe se preferon që sa më shumë imazhe të publikoj në këtë formë.

Ndërkohë është raportuar se ajo shoqërohet me një biznesmen për të cilin thuhet se është i dashuri i saj, gjersa ajo vazhdimisht e mohon.

“Ai”, titullohet kënga e fundit, i cili deri më tani është shikuar mbi 500 mijë herë në YouTube. /RadioRINIA/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here