Home Magazina Arbnora Ademaj argëtohet me aktoren e serialit “Nusja nga Stambolli”

Arbnora Ademaj argëtohet me aktoren e serialit “Nusja nga Stambolli”

407
0
SHARE

Aktorja Semra Dinçer dhe moselja, Arbnora Ademaj duket se janë bërë mikesha të mira.

Artistja turke u bë e njohur te publiku shqiptar me paraqitjet në hit serialin, “Nusja nga Stambolli”, ku në rolet kryesore u shfaqen Asli Enveri dhe Ozcan Deniz.

Ajo së fundi po qëndron në vendin tonë teksa dyshja shihen teksa po argëtohen tejet mase në shoqëri të njëra-tjetrës.

Zeshkania jonë së fundi ka publikuar momente të bukura me aktoren në Shkup pasi ajo arriti fillimisht në kryeqytetin tonë, Prishtinë.

Theksojmë se Arbnora dhe Semra do të shfaqen në një film që bënë fjalë për një grua bamirëse, e njohur në Turqi si Elif Ana.

Ndryshe, Arbnorën do ta shohim në muajt e ardhshëm sërish ne projekte të reja televizive, por edhe të botës së modës. /RadioRinia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here