Home Sports Arsenali do ta shesë këtë sulmues

Arsenali do ta shesë këtë sulmues

1189
0
SHARE

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, është gati për ta shitur Danny Welbeckin, i cili nuk është pjesë e planeve të tij, shkruan The Sun.

Evertoni është i gatshëm që t’i ofroj 18 milionë euro për sulmuesin anglez. Welbeckit nuk iu është ofruar ndonjë kontratë e re nga klubi, pasi i përfundon kontrata në vitin e ardhshëm, transmeton Gazeta Gjilani.

Portieri David Ospina dhe sulmuesi Lucas Perez po ashtu mund të largohen. /Gazeta Gjilani/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here