Home LAJME Artistët e rinj dhe me shumë talent i kanë promovuar punimet e...

Artistët e rinj dhe me shumë talent i kanë promovuar punimet e tyre tek ne.

293
0
SHARE

Kosova ka të rinj premtues. Ka të rinj të cilët me punën e tyre do ta ndryshojnë Kosovën.

PDK është dhe do të mbetet parti e cila do t’i ketë të rinjt prioritet!

Kandidatja Erlehta Osmani ishte prezente gjatë kësaj ngjarje.

Ndërtojmë të Ardhmen – Për Ty dhe Shtetin!
#PDK112✅
#KryeministerKadriVeseli1✅

#ErlehtaOsmani72✅

Hapsirë e sponsorizuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here