Home LAJME Banorët e Zhegrës e kundërshtojnë parkingun, akuzojnë se po dëmtohet ambienti

Banorët e Zhegrës e kundërshtojnë parkingun, akuzojnë se po dëmtohet ambienti

793
0
SHARE

Për këtë çështje, nuk janë ndjekur procedurat e nevojshme nga Kryetari i Këshillit të Fshatit dhe asamblisti i LDK-së z. Shemsedin Elezi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here