Home LAJME Betohen gjenerata e 54 e Policisë së Kosovës

Betohen gjenerata e 54 e Policisë së Kosovës

493
0
SHARE

Me rastin e diplomimit të gjeneratës së 54-të, Policia e Kosovës sot organizon një ceremoni solemne e cila do të mbahet në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë.

Me këtë rast policët e kësaj gjenerate do të bëjnë edhe betimin që do të pasohet me dhënien e certifikatave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here