Lifestyle

Home Lifestyle

Një fotografi që e zbulon të dashurën e Mozzikut, Loredanën shtatzënë

Mozzik dhe Loredana Zefi janë në lidhje gati dy vjet dhe gëzojnë lidhje të shëndoshtë. Mediat raportuan se çifti është duke pritur të bëhet prindër,...

Princi Harry dhe Meghan Markle kthejnë pas dhuratat në vlerë prej 11 milionë euroshe

Princi Harry dhe Meghan Markle kanë kurorëzuar javë më parë lidhjen e tyre me martesë. Në një dasmë glamuroze dhe të ftuar shumë personalitete të...

Pse femrat i duan meshkujt e këqij?

Njerëzit me personalitet patologjik, kanë mundësi më të mëdha, që të gjejnë dikë për një lidhje të gjatë. Kjo sipas studimit të bërë me njëmijë...

Recent Posts