Home LAJME Detaje të rënda: Punëtori ra nga kati i 7 dhe nuk e...

Detaje të rënda: Punëtori ra nga kati i 7 dhe nuk e pa askush, e gjetën kolegët

453
0
SHARE

Behram A. Behrami është personi i cili humbi jetën dje pasi ra nga një ndërtesë në Prishtinë

Viktima e moshës 60 vjeçare është nga fshati Vërbnicë i komunës së Mitrovicës.

Dëshmitarët kanë deklaruar se ai ka rënë aksidentalisht pas përfundimit të punës, nga një lartësi prej rreth 20 metrash.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here