Home Fun Djaloshi nga Palestina bëri me lot gjithë sallën me performancën e tij

Djaloshi nga Palestina bëri me lot gjithë sallën me performancën e tij

1213
0
SHARE

Në fillim të gjithë qeshën me të, por pastaj kur kuptuan domethënien e performancës së tij, të gjithë filluan të qajnë.

Ai përmes lëvizjeve të tij tregon krimet ndaj palestinezëve dhe në fund qanë për një Palestinë të lirë.

Juria e Got Talent në fillim qeshi me të, por pastaj të gjithë qanë, transmeton Gazeta Gjilani.

Shikojeni videon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here