Home LAJME E rrah nënën dhe motrën, prangoset i dyshuari

E rrah nënën dhe motrën, prangoset i dyshuari

6421
0
SHARE

Ranillug – Është arrestuar i dyshuari mashkull serb pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit i kishte sulmuar viktimat femra serbe (nënën dhe motrën e tij).

Viktimat nuk kanë kërkuar tretman mjekësor. I dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here