Home Magazina Enca Haxhia feston ditëlindjen e 24-të

Enca Haxhia feston ditëlindjen e 24-të

511
0
SHARE

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, feston sot (e shtunë) feston ditëlindjen e saj të 24-të.

Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga fansat dhe familjarët, që në orët e para të datës 19.

Enca publikoi në InstaStory një imazh të tortës me numrin 24, e cila mesa duket i është bërë befasi me rastin e ditëlindjes.

Foto: Enca Haxhia/InstaStory

E njëjta më pas ka publikuar një video të shkurtër, ku shkruante në mbishkrimin e saj: “Kush është gati për ‘Mwah’”?

Kështu, ajo la fansat të mendojnë se është në përfundim e sipër të këngës së saj më të re, e cila do të ketë këtë titull.

Foto: Enca Haxhia/InstaStory

Ndërkohë, në sfond dëgjohej pak nga kënga e saj e re.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here