Home Magazina Fjolla Morina sjell tjera poza provokuese në rrjetet sociale

Fjolla Morina sjell tjera poza provokuese në rrjetet sociale

474
0
SHARE

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, javë më parë ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor “Fustani”.

Kjo këngë është pritur shumë mirë nga fansat e saj, ndërsa vëmendje të madhe ka marrë edhe paraqitje e saj provokuese në klip.

Paraqitjet e tilla, Fjolla i ka të shpeshta edhe në rrjetet sociale, në të cilat është mjaft aktive.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi tjera për fansat në rrjetin social Instagram, ku shfaqet mjaft atraktive, teksa vë në pah linjat e saj.

View this post on Instagram

🧖🏻‍♀️

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Në njërin nga imazhet, këngëtarja pozon e mbuluar me robdeshambër, ndërsa i jep hapësirë gjoksit të saj atraktiv.

Në fotografinë tjetër, Fjolla duket sërish provokuese veshur me një kostum plot shkëlqim, teksa vë në pah dekoltenë e saj.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve të saj nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për linja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here