Home Magazina Getinjo ka gati disa projekte

Getinjo ka gati disa projekte

426
0
SHARE

Reperi nga Ferizaji, Getinjo, është pjesë e skenës për vite dhe pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

Ai po vazhdon të jetë aktiv me projekte të reja, derisa po punon pa ndërprerë në studion e tij muzikore.

I njëjti është aktiv edhe në rrjetet sociale, ku shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria e tij. Me anë të një postimi i fundit, Getinjo tregon se ka përfunduar disa këngë.

Jepe kerrin që të ki, të jetë në Auto Mita me kerr të ri – si në Gjermani

“Unë nuk po du me ngut, por kam bërë shumë këngë që po punohen ngadalë. Shihemi Getoar Aliu “, shkruan në postimin e tij të publikuar në Instagram.

Ndryshe, “Selfmade” mbetet kënga e fundit e publikuar nga Getinjo, projekt ky në të cilin flet për vështirësitë që ka arritur në jetë.

Ndërsa tani, presim të shohim se çfarë befasie ka përgatitur ai për shumë fansat e tij. / RadioRINIA /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here