Home LAJME Haziri për kandidaturën e kryetarit të LDK-së: Jam te vendi

Haziri për kandidaturën e kryetarit të LDK-së: Jam te vendi

679
0
SHARE

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë që në zgjedhjet e majit të vitit tjetër të LDK-së do të jetë njëri prej atyre që synon një rol në LDK, njofton Klan Kosova.
“Unë jam te vendi dhe jam nënkryetar që po pres përfaqësim brenda dhe jashtë vendit ndërsa detyra ime e parë është komuna e Gjilanit”.
Haziri në Info Magazine në Klan Kosova ka thënë që kryesia e LDK-së i ka tri parime kryesore që duhet të plotësohen për të vendosur a mer pjesë si parti.

“Jam pro një marrëveshjeje politike dhe me ose pa marrëveshje do të jemi njëri prej atyre që synon një rol në LDK”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here