Home Shëndetësi Hoqi 22 kg për 34 ditë, sot ndihet si çik e re

Hoqi 22 kg për 34 ditë, sot ndihet si çik e re

7080
0
SHARE

Pesha vazhdon që të jetë njëri prej problemeve më të mëdha të shoqërisë kosovare sot

Por, ashtu sikurse për të gjithë edhe këtë herë ka një ilaç se si të dobësoheni.

Është kjo Qendra për Dobësim Shkenda Dubova me tri qendrat e saj në Prishtinë, Gjakovë dhe Gjilan, e cila ka bërë edhe një mrekulli të radhës.

Pasi që ka një aparaturë moderne, pa efekte anësorë me makineritë e saj, në një emision në Kosovë ajo ka prezantuar një grua e cila ka pasur 100 kilogram por i ka hequr shumë shpejt ato, saktesisht për 34 ditë.

Ndryshe, Qendrën për Dobësim Shkenda Dubova mund ta vizitoni në Prishtinë duke telefonuar në 045 224 540, në Gjakovë 044 545 444 dhe në Gjilan në numrin e telefonit 045 50 50 43. /RadioRINIA/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here