Home LAJME Ish-deputeti Milaim Zeka paralajmëron zgjedhje të reja në Kosovë

Ish-deputeti Milaim Zeka paralajmëron zgjedhje të reja në Kosovë

266
0
SHARE

Ish-deputeti dhe aktualisht kryetar i Partisë Euroatlantike të Kosovës (PEK), Milaim Zeka beson se do të këtë përsëri zgjedhje në Kosovë.

Ai përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”, ka shkruar se të gjitha kurthat e vendosura nga nëntoka e mbitoka ndaj atyre që i fituan zgjedhjet, si duket do të na dergojnë përsëri në zgjedhje të reja.

Postimi i Zekës:

Po vjen era prapë zgjedhje

Të gjitha kurthat e vendosura nga nëntoka e mbitoka kosovare ndaj atyre që i fituan zgjedhjet, si duket do të na dergojnë përsëri në zgjedhje të reja.

Burime tepër të sigurta brenda Kryesisë të LDK-së bëjnë të ditur se blloku kundër LV-së tani është shumë më i fuqishëm se sa ai për.

Shtoja kësaj heshtjen e presidentit Thaçi…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here