Home LAJME Kaos në Tiranë – Durrës, tre makina përfshihen në aksident

Kaos në Tiranë – Durrës, tre makina përfshihen në aksident

831
0
SHARE

Paraditen e sotme një aksident i trefishtë ndodhi në afërsi të Kasharit në autostradën Tiranë – Durrës.

Një makinë tip “Ford“ ngjyrë blu e errët me targa AA 339 KS është kthyer me rrota sipër dhe drejtuesi i saj, ka përfunduar i shtrirë në anë të rrugës.

Ai ka humbur drejtimin e mjetit duke u përplasur me trafikndarëset, ndërsa për pasojë edhe dy makina të tjera janë përfshirë në aksident.

Ky aksident ka sjellë edhe kaos në trafik për shkak se autostrada u bllokua për shumë kohë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here