Home LAJME Kombëtarja e Kosovës në boks mposht Zvicrën

Kombëtarja e Kosovës në boks mposht Zvicrën

244
0
SHARE

Kombëtarja e Kosovës në boks ka mposhtur Zvicrën 8:6, në meçin miqësor të zhvilluar mbrëmë në Glattbrug të Zvicrës.

Fitore shënuan: Shpëtim Bajoku (64 kg), Patriot Behrami (69 kg), Besart Pireva (75 kg) dhe Alban Beqiri (75 kg).

Drejtësinë e ndau gjyqtari ndërkombëtar, Latif Demolli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here