Home Sports Komenti i Zanettit rreth deklaratave të Wandas: Secili duhet ta respektojë rolin...

Komenti i Zanettit rreth deklaratave të Wandas: Secili duhet ta respektojë rolin e vet

468
0
SHARE

Zëvendëspresidenti i Interit, Javier Zanetti, i ka komentuar deklaratat e agjentes së Mauro Icardit lidhur me kontratën e re të sulmuesit argjentinas.

Wanda Icardi, gruaja dhe përfaqësuesja e 25-vjeçarit, ka thënë gjatë kësaj jave se Nerazzurrët as që i kanë ofruar kontratë të re bashkëshortit të saj, edhe pse ka pasur raportime se ai ka marrë një ofertë prej gjashtë milionë eurosh për sezon.

Mauro Icardi dhe Javier Zanetti (Foto: Claudio Villa/Getty Images/Guliver)

“Ka të bëjë me respektin, gjithkush duhet ta respektojë rolin e vet”, është shprehur Zanetti gjatë një prononcimi në Radio Deejay.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here