Home LAJME Kuvendi i Kosovës vazhdon edhe sot me seancë të jashtëzakonshme

Kuvendi i Kosovës vazhdon edhe sot me seancë të jashtëzakonshme

461
0
SHARE

Kuvendi i Kosovës mban sot seancë të jashtëzakonshme sipas kërkesës së 42 deputetëve lidhur me dështimet dhe skandalet në politikën e jashtme të Republikës së Kosovës.

Seanca mbahet në ora 10:00.

“Debat parlamentar sipas kërkesës së 42 deputetëve për mbajtjen e seancës së jashtëzakonshme lidhur me dështimet dhe skandalet në politikën e jashtme të Republikës së Kosovës”, thuhet në njoftimin e Kuvendit të Kosovës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here