Home LAJME Kuvendi në pauzë, seanca vazhdon në orën 13:00

Kuvendi në pauzë, seanca vazhdon në orën 13:00

626
0
SHARE

Kuvendi i Kosovës ka shkuar në pauzë një orëshe. Kryeparlamentari Kadri Veseli ka bërë të ditur se seanca do të vazhdojë në orën 13:00.

Ai u ka bërë thirrje të gjithë deputetëve që të jenë në seancë në orën 13:00, pasi që siç u shpreh Veseli në orën 13:00 Parlamenti Evropian voton rreth liberalizimit të vizave.

Veseli ka thënë se ky është një hap i rëndësishëm për Kosovën dhe qytetarët e saj./RadioRINIA/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here