Home Magazina Lansohet me videoklip kënga “Uh” e Getinjos

Lansohet me videoklip kënga “Uh” e Getinjos

517
0
SHARE

“Uh” mban titullin kënga e re e Getinjos që është shoqëruar me një videoklip, në të cilin nuk mungojnë skenat e nxehta.

Muzika dhe instrumentali është realizim i Celaya Drums dhe DJ Money, ndërsa ky i fundit e ka bërë edhe miksimin dhe masterizimin.

Për anën vizuale është kujdesur produksioni Ookami Films që e ka xhiruar videoklipin.

Ndërsa, siç ndodh rëndom te reperët, tekstin e ka shkruar vet Getinjo.

Kënga e re e sjell Getoar Aliun (emri i vërtetë i reperit) me një stil muzikor më ndryshe nga që janë mësuar ta dëgjojnë fansat e tij.

“Para Siempre” – bashkëpunimi me vëllanë e tij, Mozzik – është një prej projekteve më të fundit të Getinjos.

Kënga që është realizim i Miksu, Macloud dhe Rzon dhe u lansua me videoklip është pëlqyer nga fansat e dy reperevë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here