Home Sports Live: Shorti i LK-së për fazën e parë të eliminimit direkt për...

Live: Shorti i LK-së për fazën e parë të eliminimit direkt për sezonin 2018/19

441
0
SHARE

Liga e Kampionëve është gara më e rëndësishme për klube në botë pasi pjesë e saj janë skuadrat më të mëdha evropiane dhe kështu emocionet janë të mëdha.

Një nga momentet e shumëpritura nga tifozët në këtë garë është shorti dhe sot (e hënë) kemi një të tillë.

Nga ora 12:00 në Nyon të Zvicrës hidhet shorti për fazën e parë (1/8) të eliminim direkt, ku pritet shumë përballje të zjarrta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here