Home Magazina Loredana paralajmëron këngën e re, është bashkëpunim

Loredana paralajmëron këngën e re, është bashkëpunim

363
0
SHARE

Rap – artistja nga Ferizaji, Loredana Zefi, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. 

Biondja bëri të ditur se po vjen me një bashkëpunim, por nuk e ka bërë publike akoma emrin e artistit.

Megjithatë, bukuroshja e cila jeton dhe vepron në Zvicër, ka ndarë disa postime në rrjetet sociale, ndërsa tregon dukjen e saj në klipin e ri.

E veshur me një kostum ngjyrë neoni, 24-vjeçarja duket tejet në formë dhe nuk ka dyshim se ka rrëmbyer vëmendje me këtë pamje.

Loredana para pak javësh ka lansuar duetin me bashkëshortin e saj, Mozzik, të titulluar “Eiskalt”, i cili u mirëprit nga publiku.

Kjo këngë tashmë në kanalin zyrtar, YouTube, ka grumbulluar mbi 15 milionë shikime.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here