Home Magazina Lotët ishin të pashmangshëm, Rita interpreton mes emocionesh në nderim të Aviciit...

Lotët ishin të pashmangshëm, Rita interpreton mes emocionesh në nderim të Aviciit para një audience gjigante në Stokholm

370
0
SHARE

Rita Ora njihej si një prej mikeve më të mira të DJ të njohur, Aviciit.

Ky i fundit u nda nga jeta më 20 prill të vitit 2018, pasi kreu vetëvrasje si shkas i problemeve të shumta me shëndetin mental, ngarkesës dhe stresit.

Ai la prapa një karrierë të pasur muzikore, teksa pas më shumë se një viti nga vdekja e tij, familja e të ndjerit ka organizuar një koncert gjigant në vendlindjen e tij, në Stokholm të Suedisë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here