Home Magazina Luana si një nga bukuroshet e “Baywatch”

Luana si një nga bukuroshet e “Baywatch”

526
0
SHARE

Sezoni i sivjetmë veror është shoqëruar me publikimin e shumë imazheve me bikini të bukuroshes së ekraneve shqiptare, Luana Vjollca.

Moderatorja e shndërruar në këngëtare ka sjellë një sërë fotografish në Instagram, ku numëron mbi 1.2 milion ndjekës.

“Baywatch” ka qenë një serial i zhanrit aksion-dramë që fliste për rojet e plazhit që patrullonin në plazhet e qarkut të Los Angelesit.

Seriali me David Hasselhoffin në rolin kryesor u shndërrua në një prej serialeve më të shikuara në botë, ndërsa është transmetuar gjatë viteve 1989-1999 me titullin origjinal dhe më pas, nga 1999 deri në vitin 2001 si “Baywatch: Hawaii”.

Pamela Anderson, Carmen Electra, Gena Lee Nolin e Yasmine Bleeth, janë disa prej bukurosheve që kanë luajtur në atë serial.

Në vitin 2017 u xhirua filmi “Baywatch”, me Dwayne Johnson, Zac Efron, Jon Bass, Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach e Priyanka Chopra, në rolet kryesore. /RadioRINIA/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here